Zimní sezónu na Slavii začínáme 18.10. ve středu, trénujeme v pevné hale na Slavii
na zadním kurtu č.3
1.10 Úterý začíná tenisový kroužek na 22.ZŠ na Doubravce
15:30-19:30 tenisový kroužek 22.ZŠ
16.10. Středa
8-9 VOLNO
9-10 Eva,Radek
10-11 Michal,Pavla
11-12 VOLNO
12-13 VOLNO
13-14 VOLNO
19.10. Čtvrtek
12-13 VOLNO
13-14 PetraŠ
21.10. Sobota
16-17 Mireček-Petr,Jirka
17-18 Mirka-Petr,Jirka
18-19 Květa-Petr,Jirka
19-20 Ivana,Eda-Petr,Jirka
22.10. Neděle
8-9 Mirka-Jirka
9-10 Pavel-Jirka
10-11 Terezka a Anetka
11-12 Anetka a Terezka
12-13 Sofie a Julie-Jirka
13-14 Julie a Sofie-Katka
14-15 Jindřiška a Pavlínka-Katka
15-16 Jindřiška a Pavlínka-Katka
16-17 Adam-Katka
17-18 Mája-Katka
18-19 Albert-Vláďa
19-20 Honza M-Vláďa
20-21 Jarka-Vláďa
23.10 Pondělí
15:10-15:55 tenisový kroužek 14.ZŠ-Jirka
16-19 dohled nad areálem-Jirka
25.10. Středa
8-9 Maty-Jirka
9-10 Adam-Jirka
10-11 Eva,Radek-Jirka
11-12 VOLNO-Jirka
12-13 Petra V-Jirka
13:30-16:00 Tenisový kroužek 14.ZŠ-Katka
16-19 dohled nad areálem-Katka
26.10. Čtvrtek
12-13 Petr K-Jirka
13-14 Petra Š-Jirka
28.10. Sobota
16-17 Mireček-Petr,Jirka
17-18 Mirka-Petr,Jirka
18-19 Květa-Petr,Jirka
19-20 Ivana,Eda-Petr,Jirka
29.10. Neděle
8-9 Mirka-Jirka
9-10 Pavel-Jirka
10-11 Terezka a Anetka
11-12 Anetka a Terezka
12-13 Sofie a Julie-Jirka
13-14 Julie a Sofie-Jirka
14-15 Jindřiška a Pavlínka-Jirka
15-16 Jindřiška a Pavlínka-Katka
16-17 Adam-Katka
17-18 Mája-Katka
18-19 Albert-Katka
19-20 Honza M-Katka
20-21 Jarka-Katka
1.11. Středa
8-9 Maty-Jirka
9-10 Adam-Jirka
10-11 Eva,Radek-Jirka
11-12 VOLNO-Jirka
12-13 Petra V-Jirka
13:30-16:00 Tenisový kroužek 14.ZŠ-Katka
2.11. Čtvrtek
12-13 Petr K-Petr
13-14 Petra Š-Petr
4.11. Sobota
16-17 Mireček-Jirka
17-18 Mirka-Jirka
18-19 Květa-Jirka
19-20 Ivana,Eda-Petr
20-21 VOLNO-Petr
5.11. Neděle
8-9 Mirka-Jirka
9-10 Pavel-Jirka
10-11 Terezka a Anetka
11-12 Anetka a Terezka
12-13 Sofie a Julie-Jirka
13-14 Julie a Sofie-Katka
14-15 Jindřiška a Pavlínka-Katka
15-16 Jindřiška a Pavlínka-Katka
16-17 Adam-Katka
17-18 Mája-Katka
18-19 Albert-Petr
19-20 Honza M-Petr
20-21 Jarka-Petr
8.11. Středa
8-9 Maty-Petr
9-10 Adam-Petr
10-11 Eva,Radek-Petr
11-12 VOLNO-Petr
12-13 Petra V-Petr
13:30-16:00 Tenisový kroužek 14.ZŠ-Katka
16:00-16:45 Michalka a Alienka-Katka
16:45-17:30 Kryštůfek a Filípek(Ella od 17)-Katka